VISI-SWITCH®

Унікальною особливістю вимикача навантаження VISI-SWITCH® є оглядове вікно, вбудоване в високовольтні вводи і забезпечує контроль видимого розриву в лінії. Він також оснащений вакуумними дугогасними камерами з ізоляцією з твердого діелектрика і унікальним запатентованим приводним механізмом, що забезпечує безпечну роботу.

VISI-SWITCH® LBS15-16-800 от NOJA Power має найбільшу робочу напругу 15,5 кВ, номінальний струм 800 А і максимальний струм термічної стійкості 16 кА (протягом 3 секунд). NOJA Power найближчим часом планує випустити версії VISI-SWITCH® на 27 і 38кВ.

VISI-SWITCH® володіє унікальним запатентованим приводним механізмом, який з'єднує вакуумні камери з ізолюючими проміжками і гарантує, що обидві частини вимикача відкриються. Послідовність операцій включення / вимикання визначається приводним механізмом, який швидко розмикає контакти вакуумної камери, щоб відключити струм, а потім, після невеликої затримки, повільно розмикає контакти ізоляційного проміжку. З рівня землі видно вбудоване в бушінгі оглядове вікно, що дозволяє обслуговуючому персоналу візуально підтвердити, що вимикач знаходитися у вимкненому стані перед початком виконання робіт.