Про нас

Компанія NOJA Power, заснована у 2002 році, є провідним світовим виробником в галузі розподільчих пристроїв середнього класу напруги. На сьогоднішній день встановлено більше 60 000 вакуумних автоматичних реклоузерів NOJA Power серії OSM в понад 90 країнах світу.


Корпоративне відео NOJA Power

Корпоративне відео NOJA Power - це відео про наших людей, які стоять за місією інтеграції рішень та інноваційних продуктів, надаючи неперевершений сервіс по всьому світу.

NOJA Power testing lab

Випробувальні лабораторії

Вся продукція компанії проходить зовнішнє тестування та отримала сертифікати незалежної дослідної лабараторії КЕМА в Нідерландах. Компанія NOJA Power бере на себе відповідальність за якість, екологічну відповідальність та сертифікована за стандартами AS/NZS ISO9001, AS/NZS ISO14001, AS/NZS 4801 и ISO 45001.

NOJA Power R&D Building

Дослідження та розробка

Компанія прагне забезпечити інноваційні та ефективні рішення для наших клієнтів у всьому світі, вона вкладає значні суми в дослідження та розробки (НДДКР). NOJA Power вважає, що НДДКР є основою продуктів компанії. Команда НДДКР використовує новітні інструменти тривимірного моделювання та аналізу кінцевих елементів для створення продуктів та рішень нового покоління.

NOJA Power Brazil building

Сервіс у всьому світі

Торгові представництва компанії та авторизовані сервісні центри які обслуговують клієнтів в Австралії, США, Південній Америці, Європі, Африці та Азії. В січні 2012 був створений бразильський філіал NOJA Power для обслуговування вже високого та зростаючого попиту на продукцію серій OSM та шафи керування RC10 в Бразилії.

NOJA Power factory

Багатонаціональна команда

Компанія пишається своїми висококваліфікованими кадрами з різних країн світу. Кваліфікація, знання та досвід наших співробітників дозволяють NOJA Power залишатися на першому плані досліджень, розробок, виробництва, продажу та обслуговування зовнішніх розподільних пристроїв середньої напруги.

Якщо ви хочете приєднатися до нашої команди, будь ласка, ознайомтеся знашими останніми вакансіями