Словник термінів

АВР - Автоматичне Введення Резерву

Ця функція ініціює автоматичне включення головних контактів реклоузера, якщо живлення подається на одну сторону нормально відключеного реклоузера, а на другу сторону реклоузера не подається напруга.

РВА - Реклоузер Вакуумний Автоматичний

Реклоузер вакуумний автоматичний - це автоматичний вимикач, що включає в себе функції автоматичного відключення, а також повторного включення ланцюга змінного струму. Він спрацьовує при виявленні позаштатних ситуацій в електромережі і автоматично відновлює електропостачання відповідно установок призначених для користувача. Реклоузери допомагають значно заощадити час при відновленні електропостачання.

Шина

Електропровідна шина, що з'єднує дві або більше електричних ланцюгів.

ТС – трансформатор струму

Трансформатори струму використовуються для вимірювання струму для захисту і вимірювання в розподільних пристроях.

DCE

Обладнання для передачі даних.

Діелектрик

Ізоляційне середовище між провідниками.

DNP3 - протокол передачі даних

DNP3 є протоколом зв'язку, що використовуються для підключення до системи SCADA. Входить в стандартну комплектацію реклоузера серії OSM

DSA

Автоматична система розподілу.

Прилад для тестування ITS

NOJA ITS-04 використовується для моделювання сигналів струму і напруги, що генеруються реклоузером всередині комутаційного модуля OSM Він використовується для проведення випробувань для імітації несправностей в мережі, таких як трифазне коротке замикання, двофазне коротке замикання, замикання на землю, обрив провідника, низька напруга джерела живлення і втрата живлення.

MCC - Центр управління двигуном

Модульна система шаф для електропостачання та управління двигунами в шахтах або на виробництві.