Майбутнє в електроенергетиці.

Ви хочете внести свій внесок у стале, надійне майбутнє електричної галузі? NOJA Power присвячена тому, щоб зробити найбезпечніший, найнадійніший та екологічно чистий розподільний пристрій у світі. Якщо ви вірите в стійке енергетичне майбутнє, ми чекаємо Вас в нашій команді!

Разом ми уявляємо, проектуємо та створюємо розподільні пристрої майбутнього.

NOJA Power пишається своїми висококваліфікованими кадрами, які створюють, проектують, постачають свою продукцію по всьому світу. Досягнення компанії є прямим результатом прихильності її співробітників, а талановитий персонал, який входить до складу сім'ї NOJA Power, прагне постачати продукцію для енергетичної надійності у світ.

“Я дійсно отримую задоволення від моєї роботи. Я люблю створювати нові продукти, втілювати їх в життя. Тому я намагаюся робити мою роботу максимально якісно ...”
Джеремі Дюфурк, фахівець складальної лінії

Кваліфікація персоналу

Qualification Graph
  • Професійна кваліфікація
  • Університетська освіта
  • Без вищої освіти

Вікова група

Age Group Graph
  • До 35 років
  • 35—49
  • Старше 50 років

Програми охорони здоров'я і безпеки праці

Переможці нагород за програмою «Здоров’я та добробут персоналу NOJA Power».

В 2012 руководство NOJA Power підтримує постійну програму охорони здоров'я та благополуччя, яка була заснована у 2012 році. Після семи років роботи програма NOJA Power для здоров'я та добробуту стала однією з найкращих у штаті Квінсленд в Австралії.

Протягом 2017 року NOJA Power було відзначено двома нагородами в Квінсленді «За безпечну роботу» та «Повернення до роботи», як за найкращу ініціативу охорони здоров’я на робочому місці, так і за найкраще продемонстроване лідерство у галузі охорони праці та безпеки праці.

Стажування

Розвиток майбутнього інженерного покоління.

NOJA Power пропонує стажування для починаючих інженерів. Відкритий набір для студентів старших класів, які хочуть переїхати до Брісбена, Австралія, щоб вивчати інженерію в галузі електричної, механічної, програмної чи мехатронічної.

Слухачі, які успішно закінчили навчання, отримують гранти за покриття навчання, а також досвід роботи в NOJA Power в реальних проектах, що вирішують реальні проблеми.

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися докладніше →

Хочете приєднатися до нашої місії? Ми чекаємо вас в нашій команді!

Підписатися